Get Adobe Flash player

Odżywiamy się zdrowo!

Podsumowaniem tygodniowej tematyki kompleksowej realizowanej w grupie V  "W okresie przedwiośnia dbamy o zdrowie" było samodzielne przygotowanie przez dzieci między innymi owocowych szaszłyków oraz pomarańczowego soku. Zajęcia umożliwiły dzieciom przełamywanie oporu przed próbowaniem nieznanych smaków owoców oraz zwróciły uwagę na ich właściwości odżywcze.

Tego typu zajęcia przyczyniają się do promowania przez nasze przedszkole zdrowego odżywiania i propagowania idei - "Dzieci nie jedzą śmieci"!

Galeria zdjęć

Ta strona korzysta z plików cookie Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Polityka dotycząca plików cookie.

Kliknij przycisk, aby zaakceptować używanie cookies na tej stronie.